به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شهر اقلید خوش آمدید.

به مناسبت روز زن ، آئین تجلیل از بانوان کارمند شاغل در مجموعه شهرداری اقلید برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری اقلید آئین گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت فاطمه(ُس) بانوی آب و آئینه و روز زن با حضور شهردار، کارکنان و امام جماعت شهرداری برگزار شد.

در این مراسم اکبر مسعودی، شهردار ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) گفت: حضرت زهرا نه تنها الگوی زنان بلکه الگویی برای مردان نیز هستند چرا که روایت است ایشان محبت خداوند بر ائمه اطهار علیهم السلام هستند.

وی افزود : نقش زنان در مجموعه شهرداری اقلید غیرقابل انکار است، همانگونه که زنان در طول تاریخ نقش های مهمی ایفا کرده اند و در حال حاضر نیز ضمن حضور موثر در کنار خانواده و فرزندان در ایفای نقش اجتماعی خود بسیار موفق بوده اند و بخش مهمی از اتفاقات خوبی که در شهرداری اقلید شاهد  آن هستیم بی شک به دلیل حضور پررنگ و تلاشهای بی وقفه بانوان شاغل در شهرداری است.

در پایان این نشست با اهداء گل و لوح تقدیر از زحمات این عزیزان تجلیل شد.

حمیده اسدی

تست منو 1

تست منوی 2

تست 3

تست منوی 4

تست 5

‘آلبوم

شهر زیبای اقلید

اقلید شهری زیبا در کرانه شمالی استان فارس به زیبایی و سر سبزی قرار گرفته استد. اقلید دارای آب هوای ییلاقی و مناظری چشم نواز است. شهر اقلید با بیش از ۲٬۳۰۰ متر ارتفاع از سطح دریا، دومین شهر بلند در استان فارس و ششمین شهر مرتفع کشور است که در دامنه بلندترین قله جنوب کشور بل کوه زیبا، آرام گرفته است.

کلیه حقوق این وب سایت  برای شهرداری اقلید محفوظ می باشد.

Template Design:Dima Group