به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شهر اقلید خوش آمدید.

آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی شهرداری اقلید همزمان با آغاز هفته دولت

نخستین روز هفته دولت با حضور امام جمعه، فرماندار، شهردار، اعضاء شورای اسلامی شهر و رؤسای سایر ادارات با گلباران قبور مطهر شهدا و ادای احترام به مقام شامخ آنان آغاز و در ادامه تعدادی از پروژه های منتخب شهرداری اقلید افتتاح و کلنگ زنی شد.
کلنگ زنی گلخانه شهرداری در زمینی به مساحت ۲۳۰۰ مترمربع و زیربنای ۱۳۸۶ مترمربع با ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار، افتتاح آبنما و نورپردازی دیواره سنگی تفرجگاه چشمه محمد رسول اله با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان، افتتاح روشنایی بولوار عرفان( پروژه مشترک شهرداری و شرکت توزیع نیروی برق شهرستان) با ۱۳۰ میلیون تومان اعتبار و کلنگ زنی ورودی شهر ( باند شرقی بولوار آیت اله شیخ محسنی ) با یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان اعتبار و افتتاح خیابان ۱۸ متری گلسرا به نام زنده یاد استاد محمد بهمن بیگی با ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار از جمله این موارد بود. افتتاح و کلنگ زنی بخش دوم پروژه های شهرداری نیز به روز چهارشنبه ششم شهریورماه موکول شد.

حمیده اسدی

  • 6
  • 5,808
  • 900,900
  • آذر ۲۸, ۱۴۰۲

تماس با ما

استان فارس،اقلید،میدان قرآن،ساختمان شهرداری، روابط عمومی شهرداری اقلید

شماره تماس با تلفنخانه: 44552106-071
فکس : 071-44552106

شهر زیبای اقلید

اقلید شهری ییلاقی و زیبا در کرانه شمالی استان فارس و در ارتفاعات ۲٬۳۰۰ متری از سطح دریا،به عنوان  دومین شهر بلند  استان و ششمین شهر مرتفع کشور که در دامنه بلندترین قله جنوب کشور بل کوه زیبا، آرام گرفته است.

کلیه حقوق این وب سایت  برای شهرداری اقلید محفوظ می باشد.

Template Design:Dima Group