به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شهر اقلید خوش آمدید.

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اقلید با رئیس اداره تبلیغات اسلامی به مناسبت سالروز تأسیس این سازمان


✅به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری اقلید در این دیدار که امروز چهارشنبه یکم تیرماه به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی رحمت اله علیه صورت گرفت دکتر زارع؛ شهردار اقلید ضمن گرامیداشت این روز گفت: با توجه به‌ اینکه نهاد ارزشمند سازمان تبلیغات اسلامی، با هدف رسالت عظیم تبلیغ و ترویج فرهنگ ناب اسلام و شناساندن آن به مردم بنا شده،لذا بیش از پیش بر گسترش همکاری های متقابل شهرداری و اداره تبلیغات اسلامی شهر اقلید به منظور پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تصریح می شود.
در ادامه آقای حسن بیگی؛ رئیس شورای شهر اقلید نیز ضمن تبریک این روز اعلام داشت: تبلیغات اسلامی پل ارتباطی جامعه با نهادهای فرهنگی است لذا انتظار می رود در راستای ترویج اعتلای فرهنگ ناب اسلام روز به روز این پل مستحکم تر شود. در پایان این دیدار حجت الاسلام والمسلمین بهشتی زاده با قدردانی از زحمات مجموعه مدیریت شهری اقلید درخصوص هرگونه همکاری فرهنگی با شهرداری اعلام آمادگی نمود.

  • 6
  • 5,808
  • 900,900
  • آذر ۲۸, ۱۴۰۲

تماس با ما

استان فارس،اقلید،میدان قرآن،ساختمان شهرداری، روابط عمومی شهرداری اقلید

شماره تماس با تلفنخانه: 44552106-071
فکس : 071-44552106

شهر زیبای اقلید

اقلید شهری ییلاقی و زیبا در کرانه شمالی استان فارس و در ارتفاعات ۲٬۳۰۰ متری از سطح دریا،به عنوان  دومین شهر بلند  استان و ششمین شهر مرتفع کشور که در دامنه بلندترین قله جنوب کشور بل کوه زیبا، آرام گرفته است.

کلیه حقوق این وب سایت  برای شهرداری اقلید محفوظ می باشد.

Template Design:Dima Group