به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شهر اقلید خوش آمدید.

آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی شهرداری اقلید همزمان با آغاز هفته دولت

نخستین روز هفته دولت با حضور امام جمعه، فرماندار، شهردار، اعضاء شورای اسلامی شهر و رؤسای سایر ادارات با گلباران قبور مطهر شهدا و ادای احترام به مقام شامخ آنان آغاز و در ادامه تعدادی از پروژه های منتخب شهرداری اقلید افتتاح و کلنگ زنی شد.
کلنگ زنی گلخانه شهرداری در زمینی به مساحت ۲۳۰۰ مترمربع و زیربنای ۱۳۸۶ مترمربع با ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار، افتتاح آبنما و نورپردازی دیواره سنگی تفرجگاه چشمه محمد رسول اله با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان، افتتاح روشنایی بولوار عرفان( پروژه مشترک شهرداری و شرکت توزیع نیروی برق شهرستان) با ۱۳۰ میلیون تومان اعتبار و کلنگ زنی ورودی شهر ( باند شرقی بولوار آیت اله شیخ محسنی ) با یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان اعتبار و افتتاح خیابان ۱۸ متری گلسرا به نام زنده یاد استاد محمد بهمن بیگی با ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار از جمله این موارد بود. افتتاح و کلنگ زنی بخش دوم پروژه های شهرداری نیز به روز چهارشنبه ششم شهریورماه موکول شد.

حمیده اسدی

تست منو 1

تست منوی 2

تست 3

تست منوی 4

تست 5

‘آلبوم

شهر زیبای اقلید

اقلید شهری زیبا در کرانه شمالی استان فارس به زیبایی و سر سبزی قرار گرفته استد. اقلید دارای آب هوای ییلاقی و مناظری چشم نواز است. شهر اقلید با بیش از ۲٬۳۰۰ متر ارتفاع از سطح دریا، دومین شهر بلند در استان فارس و ششمین شهر مرتفع کشور است که در دامنه بلندترین قله جنوب کشور بل کوه زیبا، آرام گرفته است.

کلیه حقوق این وب سایت  برای شهرداری اقلید محفوظ می باشد.

Template Design:Dima Group