به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شهر اقلید خوش آمدید.

در نخستین همایش استانی نقش شهرداران در توسعه ورزش همگانی از بین ۱۰۷ شهردار استان فارس، از دکتر مسعودی؛ شهردار اقلید به عنوان شهردار نمونه استان تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری اقلید در نخستین همایش استانی نقش شهرداران در توسعه ورزش همگانی که روز گذشته با حضور سرپرست فدراسیون همگانی، معاون عمرانی استانداری فارس، مدیرکل ورزش و جوانان فارس، رؤسای ادارات ورزش و جوانان و هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان‌ها، شهرداران و…در شیراز برگزار شد از اکبر مسعودی؛ شهردار اقلید به‌عنوان شهردار نمونه استان فارس در حمایت از ورزش همگانی تجلیل شد.

در این همایش که با حضور ۱۰۷ شهردار از شهرهای مختلف استان فارس و با هدف بررسی راهکارهای همکاری شهرداری‌ها با ادارات ورزش و جوانان به‌منظور توسعه ورزش همگانی ازجمله پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری و…و همچنین ایجاد زیرساخت‌های لازم برگزار شد شهرداران شهرهای شیراز، اقلید، ارسنجان و داراب به‌عنوان شهرداران حامی ورزش همگانی انتخاب شدند.

 برطرف کردن نقاط حادثه‌خیز سطح شهر، همکاری در ایجاد راه‌های جدید دسترسی به اماکن مجموعه ورزشی انقلاب شامل زیرسازی، بیس ریزی، کانیووگذاری، یک هزار و ۵۰۰ متر لبه گذاری و آماده‌سازی برای آسفالت، پیاده‌روسازی‌ها در سطح شهر به‌ویژه بلوار آزادگان به‌منظور پیاده‌روی شهروندان، تلاش و پیگیری برای آماده کردن پیست دوچرخه‌سواری، اصلاح و تعریض خیابان ساحلی و آماده‌سازی برای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری، مشارکت در ایجاد ۴ زمین چمن مصنوعی در سطح شهر، حمایت از تیم‌های ورزشی حاضر در لیگ‌های استانی و کشوری، تجلیل و تکریم قهرمانان ورزشی و…ازجمله عملکردهای شهرداری اقلید در راستای همکاری با اداره ورزش و جوانان و اقدام عملی در توسعه ورزش‌های همگانی است.

حمیده اسدی

یک پاسخ برای “در نخستین همایش استانی نقش شهرداران در توسعه ورزش همگانی از بین ۱۰۷ شهردار استان فارس، از دکتر مسعودی؛ شهردار اقلید به عنوان شهردار نمونه استان تجلیل شد

تست منو 1

تست منوی 2

تست 3

تست منوی 4

تست 5

‘آلبوم

شهر زیبای اقلید

اقلید شهری زیبا در کرانه شمالی استان فارس به زیبایی و سر سبزی قرار گرفته استد. اقلید دارای آب هوای ییلاقی و مناظری چشم نواز است. شهر اقلید با بیش از ۲٬۳۰۰ متر ارتفاع از سطح دریا، دومین شهر بلند در استان فارس و ششمین شهر مرتفع کشور است که در دامنه بلندترین قله جنوب کشور بل کوه زیبا، آرام گرفته است.

کلیه حقوق این وب سایت  برای شهرداری اقلید محفوظ می باشد.

Template Design:Dima Group