به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شهر اقلید خوش آمدید.

تجلیل از ایثارگران شهرداری اقلید

به گزارش روابط عمومی شهرداری اقلید، آیین تجلیل از ایثارگران شهرداری با حضور اکبر مسعودی؛ شهردار و تعدادی از کارکنان شهرداری در محل سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.

در این مراسم شهردار اقلید ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع پرافتخار کارکنان ایثارگر شهرداری آقایان محمود خادمی، سیدمنصور حیدری، محمدجواد تدین، حسین کریمی، احمدرضا زرین کلاه، مسعود احمدی، منصور قلندری و محمدرضا دبیری گفت: رزمندان و ایثارگران در جریان ۸ سال دفاع مقدس نشان دادند که تجربه زندگی عاشورایی را می توان تکرار کرد چرا که این عزیزان برای حفظ خاک وطن و دفاع از کیان آن آگاهانه وارد وادی معنوی و ارزشمندی شدند که فرجامی جز سعادت به همراه نخواهد داشت.

این جلسه معنوی با بیان خاطرات ایثارگریها و جان فشانی های این دلاورمردان ادامه یافت و در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر و شاخه گل از آنان تجلیل شد.

حمیده اسدی

تست منو 1

تست منوی 2

تست 3

تست منوی 4

تست 5

‘آلبوم

شهر زیبای اقلید

اقلید شهری زیبا در کرانه شمالی استان فارس به زیبایی و سر سبزی قرار گرفته استد. اقلید دارای آب هوای ییلاقی و مناظری چشم نواز است. شهر اقلید با بیش از ۲٬۳۰۰ متر ارتفاع از سطح دریا، دومین شهر بلند در استان فارس و ششمین شهر مرتفع کشور است که در دامنه بلندترین قله جنوب کشور بل کوه زیبا، آرام گرفته است.

کلیه حقوق این وب سایت  برای شهرداری اقلید محفوظ می باشد.

Template Design:Dima Group