به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شهر اقلید خوش آمدید.

تجلیل از آتش نشانان شهرداری اقلید

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری اقلید، روز یکشنبه ۷ مهرماه طی مراسمی از آتش نشانان شهرداری اقلید تجلیل شد.

در این مراسم که با حضور اکبر مسعودی؛ شهردار اقلید، اعضاء شورای اسلامی شهر و تعدادی از کارکنان شهرداری در جمع آتش نشانان حاضر در ایستگاه آتش نشانی صورت گرفت، شهردار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس و همچنین شهدای آتش نشان گفت: روز آتش نشان روز تجلیل از انسان های پاک سرشتی است که امنیت و رفاه هم نوعان را بر سلامت و آسایش خویش مقدم می دانند.

وی افزود: آتش نشانی شغل نیست، عشق است و دلسوزی صادقانه این قشر در نجات جان شهروندان، حضور به موقع در هنگام حوادث و خدمت بی منت به هم نوعان قابل تقدیر است.

در ادامه این نشست دوستانه، مسئول ایستگاه آتش نشانی گزارشی از عملیات های صورت گرفته ارائه و از افزایش مأموریت های این واحد در سال جاری خبر داد و آتش نشانان نیز به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

در پایان این آیین با اهداء لوح تقدیر و گل از زحمات آتش نشانان تجلیل شد.

حمیده اسدی

تست منو 1

تست منوی 2

تست 3

تست منوی 4

تست 5

‘آلبوم

شهر زیبای اقلید

اقلید شهری زیبا در کرانه شمالی استان فارس به زیبایی و سر سبزی قرار گرفته استد. اقلید دارای آب هوای ییلاقی و مناظری چشم نواز است. شهر اقلید با بیش از ۲٬۳۰۰ متر ارتفاع از سطح دریا، دومین شهر بلند در استان فارس و ششمین شهر مرتفع کشور است که در دامنه بلندترین قله جنوب کشور بل کوه زیبا، آرام گرفته است.

کلیه حقوق این وب سایت  برای شهرداری اقلید محفوظ می باشد.

Template Design:Dima Group