به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شهر اقلید خوش آمدید.

کتاب ” هر شهروند یک شهردار” به همت کمیته فرهنگی شهرداری اقلید رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری اقلید کتاب ” هر شهروند یک شهردار” طی آئینی با حضور شهردار، اعضاء شورای اسلامی شهر، جمعی از مسئولان شهر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اقلید در سالن اجتماعات این اداره رونمایی شد.

این کتاب در ۴ فصل به قوانین و مقررات شهری و اصول فرهنگ شهروندی می پردازد. در مقدمه این کتاب به نقش شهروندان در ساختن شهر سالم و ارتقاء کیفیت زندگی شهری اشاره شده است.

شناخت فضاهای شهری و نحوه مراقبت از آنها، شناخت مفهوم پسماند به عنوان عنصر مهم نازیبایی و نحوه مدیریت آن، نگاهی به مفهوم عوارض و تآثیر آن در داشتن شهری زیبا و احترام به قوانین ساخت و ساز شهری عناوین این ۴ فصل است که مطالب آن با زبانی ساده و به منظور آگاهی بخشیدن و همراه کردن شهروندان در حفظ و نگهداری و مشارکت در اداره شهر تدوین شده است. در پایان مراسم این کتاب به صورت رایگان بین شهروندان توزیع شد.

حمیده اسدی

تست منو 1

تست منوی 2

تست 3

تست منوی 4

تست 5

‘آلبوم

شهر زیبای اقلید

اقلید شهری زیبا در کرانه شمالی استان فارس به زیبایی و سر سبزی قرار گرفته استد. اقلید دارای آب هوای ییلاقی و مناظری چشم نواز است. شهر اقلید با بیش از ۲٬۳۰۰ متر ارتفاع از سطح دریا، دومین شهر بلند در استان فارس و ششمین شهر مرتفع کشور است که در دامنه بلندترین قله جنوب کشور بل کوه زیبا، آرام گرفته است.

کلیه حقوق این وب سایت  برای شهرداری اقلید محفوظ می باشد.

Template Design:Dima Group