به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شهر اقلید خوش آمدید.

ابلاغ حکم سرپرستی شهرداری اقلید

به گزارش روابط عمومی شهرداری اقلید در نشستي که با حضور اعضاي شوراي اسلامي دوره ششم و پرسنل شهرداری برگزار شد، حکم انتخاب مهندس محمود خادمی به عنوان سرپرست جديد شهرداري اقلید توسط رئيس شوراي اسلامي شهر به وي ابلاغ شد.
✳️در ابتدای این جلسه آقای حسن بیگی رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل و شهرداران سابق به ضرورت اهتمام و همدلی و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری جهت حل مشکلات شهری اشاره نمود.
✳️در ادامه سرپرست شهرداری اقلید ضمن تشکر از حسن اعتماد و اظهار لطف اعضای محترم شورا اظهار نمود: از درگاه خداوند متعال خواستارم که در زمان تصدی سرپرستی شهرداری بتوانم در انجام امور جاری شهر به نحو مطلوب انجام وظیفه نمایم و در همین راستا به همراهی کامل و صادقانه پرسنل زحمتکش شهرداری تا انتخاب و آغاز به کار شهردار جدید اطمینان دارم و قطعا تمام تلاش خود را برای ارایه خدمات و پیشبرد بهتر امور مدیریت شهری با مشورت و هماهنگی با شورای اسلامی شهر و همچنین کمک فکری و همکاری کارکنان خدوم شهرداری به کار خواهم گرفت.

❇️در پایان جلسه پرسنل حاضر در جلسه ضمن عرض خیرمقدم و آرزوی توفیق، گزارشی اجمالی از روند کار و ادامه فعالیتهای واحدهای خود ارائه و پیشنهادها و مشکلات کاری خود را مطرح نمودند.

 

تست منو 1

تست منوی 2

تست 3

تست منوی 4

تست 5

‘آلبوم

شهر زیبای اقلید

اقلید شهری زیبا در کرانه شمالی استان فارس به زیبایی و سر سبزی قرار گرفته استد. اقلید دارای آب هوای ییلاقی و مناظری چشم نواز است. شهر اقلید با بیش از ۲٬۳۰۰ متر ارتفاع از سطح دریا، دومین شهر بلند در استان فارس و ششمین شهر مرتفع کشور است که در دامنه بلندترین قله جنوب کشور بل کوه زیبا، آرام گرفته است.

کلیه حقوق این وب سایت  برای شهرداری اقلید محفوظ می باشد.

Template Design:Dima Group