درباره ما


تاریخچه کارها و برنامه های ما


لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

جزئیات بیشتر »پیام شهردار و شورای اسلامی شهر اقلید
به مناسبت روز زمین پاک


🌿 روز جهانی زمین پاک هر ساله در 22 آوریل مصادف با 2 اردیبهشت در تمام دنیا برگزار و به همه مردم روی زمین یادآوری می شود که نباید سیاره خود "زمین" را فراموش کنند و به فکر حفظ آن باشند.

🌿 در ایران نیز همزمان با دیگر كشور های جهان هفته زمین پاک از روز دوم اردیبهشت ماه به مدت یك هفته در سراسر كشور برپا می‌شود و نخستین روز این هفته ( دوم اردیبهشت ماه ) به نام روز زمین پاک نامگذاری شده‌است.

🌿 مسألـه آلودگـی زمیـن یکـی از مسائل عمده محیط زیست و دغدغه عمده ای برای دست اندرکاران محیط زیست در سراسر جهان است و کشور ما، استان و شهر ما نیز از این مقوله مستثنی نیست.

🌿 مسأله میزان تولید زباله در سراسر جهان و یافتن محل دفن صحیح و بهداشتی آن از مسائل مهم بخصوص در کشورهای کوچک و در حال توسعه است.

🌿 ضمن گرامیداشت روز زمین پاک از تک تک شهروندان فهیم و عزیز اقلید خواهانیم تا همگام با هم نسبت به اثرات انتخاب‌هایمان در این کره زمین و تاثیر آن برای نسل‌های آتی آگاهانه عمل کنیم.

🌿 زمین میراث مشترک همه نسلهاست، در حفظ آن کوشا باشیم.

🌿 بیاییم در سال جاری فقط با این چند اقدام ساده همگام با هم در جهت پاکیزه سازی محیط زیست شهرمان قدم برداریم:

  • در مصرف آب صرفه جویی کنیم.
  • برنامه ای برای کاهش مصرف کاغذ داشته باشیم.
  • بازیافت بسیاری از مواد زاید ضمن کاهش استفاده بشر از منابع طبیعی محیط زیست، از تبدیل این مواد به عوامل مضر زیست محیطی جلوگیری می کند. پس با تفکیک زباله هایمان به این مهم کمک کنیم.
  • استفاده از وسایل نقلیه عمومی و دوچرخه را بر خودروهای شخصی مقدم بدانیم.
  • به درختکاری و درختداری عنایت ویژه داشته باشیم.